Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 579 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Šachy Classic Art of Chess
(3)
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Mette Ditmer Denmark
Deka Studio
Béžová, 130x175 cm
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 320 ml, na koktejly
(39)
Skladem
1 078 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Amori
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Skladem
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(10)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(10)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Nástěnná dekorace Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Nástěnka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 868 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, s rámem
(102)
Skladem
Poslední kousky
1 859 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(16)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Sponge Bob
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(24)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 50x25 cm, výška 18 cm
(112)
Skladem
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
1 179 Kč
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Vivielle
S příměsí bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, bílý, 220x240 cm
(616)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Casa Selección
Sušená rostlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní švestky/s vůní jablka/s vůní rebarbory/s vůní angreštu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Eviaya
Z recyklované bavlny, modrý/béžový, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Matthew Williamson
Povlečení Xanadu Peacock
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlněného saténu, se zvířecím vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Skladem
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle šedý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresinu, 8x11 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 13,5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Sandalwood and Myrh
S vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(12)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Styler
Zrcadlo Nira
Nástěnné, 50x70 cm
(2)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(29)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Interiérová vůně #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vůní cedru/s vůní sekvoje/s vůní ebenu, 200 ml
(8)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
12
13
14
...
242
Načíst další