Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 570 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, žluté, s ornamenty
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Skleněná, LED, na baterky, 5,5x5,5x9 cm
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, béžové, 185x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey and Minnie "Love"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené/bílé, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Ivette
Mramorový, ø 20 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dětské prostírání Fairy Garden by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na plátně
(1)
Skladem
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1135
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace
Bílá, skleněná, LED, na baterky, 10x8x13 cm
(2)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Červená/bílá, keramická, LED, na baterky, 6x5x17 cm
(4)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v levandulové barvě
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, vínový
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 12 h, výška 5,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětská tapiserie Lorea Boy
Výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Povlak na polštář Foliage
Na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Winston
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Zrcadla v sadě Baroque
5 ks, nástěnná, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Náhradní dno do formy Springform
ø 15 cm, keramika
(3)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 299 Kč
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Belle & Boo
Dětské povlečení Fairytale
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Unipar
Svíčka Outdoor
Venkovní, doba hoření 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Eva Solo
Sklenička
240 ml, na likér
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Cattara
Gril Keg
Na dřevěné uhlí, ø 32 cm
(92)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 791 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Herbs
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, teplé, flanelové, s květinovým vzorem, zelené, 200x220 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, 140x240 cm
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Rayen
Zástěra
Bavlněná, červená
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Rin
Kovový, bílý, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 275 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
The Poster Club
Plakát Ponza Tangerine – Anna Pihan
30x40 cm
Skladem
Poslední kousky
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský koberec Pink Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unipar
Svíčka Element
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Birds
Kovová, výška 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Tatum
890 ml, se sítkem, keramická, modrá/oranžová
Doručíme od 27. 10. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, žlutý
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
194
195
196
...
242
Načíst další