Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 577 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(115)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 170x210 cm
(49)
Doručíme od 15. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Ball
Ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/růžové, 200x200 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x178 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Brandani
Světelná dekorace
Bílá, porcelánová, LED, do zásuvky, 17x14x34 cm
Skladem
Poslední kousky
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/s pruhy, khaki, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Capybara
Hnědý, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Jungle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Veronika Boulová
Plakát Monstera
29x41 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Tower
Kosmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručíme od 14. 10. 2026
895 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Veronika Boulová
Plakát White Poppy
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, červený/ve zlaté barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Puzzle Safari
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Savanna
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský koberec Crazy Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 120 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, bílý
Doručíme od 29. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, tmavě modrá
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
325 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
noo.ma
Plážová osuška Su
Bavlněná, s geometrickými vzory/s pruhy/kostkovaná, světle žlutá/modrá, 100x160 cm
Skladem
Poslední kousky
1 258 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorativní mísa Rosana
Kovová, 15x38 cm
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, modrý, 16x25 cm
(2)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 2. 11. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
199
200
201
...
242
Načíst další