Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 492 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Garden Pleasure
Pila
Kovová/plastová, 44 cm
(2)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, modrý, 30x30 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
147 Kč
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Světelná dekorace
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x3,5x8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Sklenice Essential
360 ml, na whiskey
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Puzzle Ocean
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
OYOY Mini
Dětský příbor Mellow
3 ks, ze silikonu, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
97 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, modrý, 30x50 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, černý, 50x50 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
VDE Tivoli 1996
Běhoun na stůl Lurex
40x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, růžový
Doručíme od 20. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kate Louise
Dekorační polštář Cancer
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení Fortune origami
14 x 14 cm, silikon
(4)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Květináč
Ø 35,5 cm, výška 15,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
76
77
78
...
94
Načíst další