Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 497 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červená/v přírodní barvě, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Na zavazování, 40x40 cm
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj
800 ml, se sítkem, skleněná
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14,5 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, slonovinový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 140x200 cm
(19)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 185x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Fiskars
Hrábě Quikfit
Plastové, 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
435 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Rosy Bandas
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Světelná dekorace Billy
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 15x3x17 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
83
84
85
...
94
Načíst další