Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
419 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
198 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Rámeček Pirate
24x9 cm, dřevěný, červený, na fotku 7x7
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, antracitový, 50x50 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
165 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
465 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Amelia
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Crystal Snowman
Na baterky, závěsná, plastová, bílá, šířka 10 cm, délka 25 cm, výška 26 cm
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Summer Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
84
85
86
...
94
Načíst další