Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 992 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, 140x240 cm
(2)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
358 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, béžový
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Yes Everyday
Stojan na květiny Henley
Kovový, 42,5x47,5 cm, výška 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
412 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse City
Na čajovou svíčku, keramický
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 395 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Skladem
568 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(13)
Skladem
217 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 135x200 cm
(174)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hedwig"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1131
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 120 cm
(1)
Skladem
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Check
Ručně malovaná, skleněná, modrá/krémová, ø 20 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 438 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Salt&Pepper
Pekáč Ferno
26x41 cm
Skladem
Poslední kousek
3 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(8)
Skladem
402 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, šedý, 50x25 cm, výška 18 cm
(274)
Skladem
1 292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Bonami Essentials
Vyvýšený truhlík Magnolia
24x64 cm, výška 51 cm
(57)
Skladem
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě zelený, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(169)
Skladem
655 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vialli Design
Termokonvice Alessia
1 l, plastová, bílá/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
875 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Skladem
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Květináče v sadě Concrete
2 ks, betonové, s odtokovým otvorem, ø 21 cm, výška 17 cm
(27)
Skladem
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Pat a Mat
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Clarence Floral
Prošívaný, zelený/růžový, 220x230 cm
(37)
Skladem
2 229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, krémová, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Soška Amigo Dreaming
Z polyresinu, 11x15 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousek
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Luvy
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nerezové oceli, růžová
(19)
Skladem
1 210 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Joana
Jersey, bílý/béžový, 220x240 cm
(17)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Zrcadlo Florence
Stojací, 46x146 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ručně malovaný, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 981 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roba
Přebalovací pult Roba style
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, antracitový, šířka 67 cm, výška 78 cm, hloubka 76,5 cm, závěsný
(2)
Skladem
3 872 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, béžová, 130x170 cm
(18)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Stanley
Termoláhev IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, z nerezové oceli, světle růžová
(2)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Sylvia
Bavlněný, na zip, s ornamentem, 40x40 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumble Peach Rose
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, broskvový
(14)
Skladem
1 040 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Black
1,18 l, textilní, černá
(1)
Skladem
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Hnědý, ø 30 cm
(6)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
13
14
15
...
271
Načíst další