Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 992 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Sponge Bob
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(24)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 50x25 cm, výška 18 cm
(112)
Skladem
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Skladem
1 179 Kč
197 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Vivielle
S příměsí bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, bílý, 220x240 cm
(616)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Casa Selección
Sušená rostlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní švestky/s vůní jablka/s vůní rebarbory/s vůní angreštu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Deka Lino
Modrá, 165x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Eviaya
Z recyklované bavlny, modrý/béžový, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Matthew Williamson
Povlečení Xanadu Peacock
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlněného saténu, se zvířecím vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Skladem
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle šedý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresinu, 8x11 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 13,5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Sandalwood and Myrh
S vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(12)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Styler
Zrcadlo Nira
Nástěnné, 50x70 cm
(2)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(29)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Umbra
Obaly na květináče v sadě Triflora
5 ks, na bylinky/závěsné, plastové, bez odtokového otvoru
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Interiérová vůně #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vůní cedru/s vůní sekvoje/s vůní ebenu, 200 ml
(8)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bizzotto
Váza Reel
Ručně vyrobená, kovová, ve zlaté barvě, 13,5x13,5 cm, výška 31,5 cm
(1)
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Přehoz Crushed Velvet
Prošívaný, sametový, šedý, 220x220 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Earth Rainbow Tea Set
Vhodný věk 3+
(12)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Nástěnná dekorace Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 948 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Black Cat
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(20)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle růžová, 150x200 cm
(14)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Bogor
4 ks, z proutí, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Vázy v sadě Fauni
3 ks, ručně malované, z kameniny, ø 13 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousek
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Funny Squares
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
Skladem
Poslední kousky
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
15
16
17
...
271
Načíst další