Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 936 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, bílé, s hvězdičkami
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Yoko
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(1)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosazné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tištěný, s rámem
(14)
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
1 971 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Přehoz Raylo
Krémový, 240x260 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
3 308 Kč
s kódem
3 892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Vázy v sadě Libra
2 ks, ručně vyrobené, skleněné, ø 20 cm, výška 37 cm
(3)
Doručíme od 30. 10. 2026
2 515 Kč
s kódem
2 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Nůž k nařezávání chleba Nature
Na pečivo, rukojeť: dřevo
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
417 Kč
s kódem
491 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hubelino
Puzzle Firefighters
Počet dílků 35, vhodný věk 4+
Skladem
Poslední kousky
420 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Obal na květináč Maki
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 46 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
3 750 Kč
s kódem
4 412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Casa Selección
Dekorační polštáře v sadě
6 ks, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 827 Kč
s kódem
2 149 Kč bez kódu
358 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Floating Cone
Doba hoření 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sunnylife
Vodní pistole Dolphin
(1)
Skladem
Poslední kousky
341 Kč
s kódem
401 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
50x120 cm, tištěný, na plátně
(12)
Doručíme od 10. 11. 2026
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 827 Kč
s kódem
2 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
The Poster Club
Plakát Ginkgo Leaf – Ana Frois
50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
1 946 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Friends"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
181 Kč
s kódem
213 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Bear
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Vegetables
Vhodný věk 3+
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Small Triangle
Plastové, 30x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(5)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Rin
Kovový, bílý, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Chocolate
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlečení Mini
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, kostkované, zelené/béžové, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 158 Kč
s kódem
2 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x300 cm
(83)
Doručíme od 29. 10. 2026
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
35x45 cm, 3 ks, s rámem
(22)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Snowflakes
Na zip, s vánočním motivem, 42x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
464 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 889 Kč
s kódem
3 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Skleněná, hnědá, ø 22 cm, výška 29 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
197
198
199
...
270
Načíst další