Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 957 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Deka Jolie
Sametová, růžová, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 124 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Zrcadlo Jyvaskyla
Nástěnné, 60x60 cm
(67)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 200x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Přehoz Bedar
Bavlněný, béžový, 180x250 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
2 780 Kč
s kódem
3 271 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžový, 200x240 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětská lahev Dachshund
Tritanová, tyrkysová, 400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský spací pytel
Bílý/růžový, bavlněný, 75x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 538 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Podsedák
Bez uchycení, 33x72 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
2 218 Kč
s kódem
2 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Annabelle
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 243 Kč
s kódem
2 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meowbaby
Bazének s míčky Montessori
Manšestrový, se snímatelným potahem, tyrkysový, ø 90 cm, výška 30 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 677 Kč
s kódem
3 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Soft as a Cloud
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, z mikrovlákna, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny
12 str.
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Strawberry
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, kostkované/s potiskem, 160x220 cm
Skladem
Poslední kousek
1 759 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Very Peri 17-3938
375 ml, porcelánový, fialový
(158)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, bílé, 90x200 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Župan Melange
Velikost L/XL, lněný, béžový
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 430 Kč
s kódem
2 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Signature
Z kameniny, bílá, ø 12 cm, výška 15 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Bowie
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 23. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Soška Prato
Kovová, 20x20 cm, výška 17,5 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle modrá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Váza Dublin Swirl
Ocelová, vínová/bílá, ø 13 cm, výška 30 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Umělý olivovník
43x47 cm, výška 126 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meri Meri
Ubrus Peach Stripe
Z papíru, s pruhy, růžový, 137x259 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Federica Bassi
Kabelka
Kožená
Skladem
Poslední kousky
2 226 Kč
s kódem
2 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
336 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Povlak na peřinu Oba
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného saténu, žlutý, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 771 Kč
s kódem
2 084 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sedací vak Vicka
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, béžový, šířka 70 cm, hloubka 70 cm, váha 4 kg
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Unicorn Balloon
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 120 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Lady
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Design Letters
Hrnek A-Z
250 ml, porcelánový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Blank
52x72 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 175 Kč
s kódem
2 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Soška Arif
Kamenná, 18x6 cm, výška 20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Růžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Difuzér Woodfire
S vůní ambry/s vůní kůže/s vůní cedru, objem 88,7 ml, ø 8 cm, výška 7 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
205
206
207
...
270
Načíst další