Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 964 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Bubbly
Ve stříbrné barvě, nerezová, LED, zapichovací, solární, IP44, 160x7x83 cm
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
2 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tištěný, s rámem
(14)
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Yoko
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(1)
Skladem
208 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, bílé, s hvězdičkami
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Přehoz Raylo
Krémový, 240x260 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
3 892 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
noo.ma
Obal na květináč Maki
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 46 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 412 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Umělý fíkus Ficus
Ø 60 cm, výška 210 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 907 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Nůž k nařezávání chleba Nature
Na pečivo, rukojeť: dřevo
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
491 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Hübsch
Vázy v sadě Libra
2 ks, ručně vyrobené, skleněné, ø 20 cm, výška 37 cm
(3)
Doručíme od 30. 10. 2026
2 959 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
600 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sunnylife
Vodní pistole Dolphin
(1)
Skladem
Poslední kousky
401 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Konvice na čaj Kumi
1 l, keramická, tmavě hnědá
Doručíme od 26. 10. 2026
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Floating Cone
Doba hoření 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Dětská lahev Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Hubelino
Puzzle Firefighters
Počet dílků 35, vhodný věk 4+
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Friends"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
213 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Bellevue
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 200 kg, šířka 122 cm, hloubka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Sedací vak Chill Natural
Se snímatelným potahem, krémový, ø 50 cm, váha 2 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Bear
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
The Poster Club
Plakát Ginkgo Leaf – Ana Frois
50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosazné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Vegetables
Vhodný věk 3+
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
546 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(5)
Skladem
179 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
210
211
212
...
271
Načíst další