Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 953 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitální/stolní, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Poklop na gril XL
Z nerezové oceli
(8)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Cat
Černá, z MDF, LED, do zásuvky, 28,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 260x220 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Orbit
Černá, kovová, LED, do zásuvky, 33x4x33 cm
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Sametové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, krémové, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Blomus
Váza Bouquet
Světle šedá, ø 12 cm, výška 24 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Gazzda
Soška Tica
Z dubového dřeva, 10,5x26 cm, výška 11,5 cm
(7)
Doručíme od 22. 12. 2026
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Felix
Světle modré, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chole
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, béžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, béžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, světle zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Novinka
Södahl
Povlečení Colour Block
Na jednolůžko, na zip, z bavlněného saténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutý, 200x240 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, vínová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Dětská kuchyňka
Vhodný věk 3+
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 786 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, světle hnědý, 19x10 cm, výška 2 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/dětská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Amsterdam
90x90 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 160x200 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička Butterfly
Žlutá, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x26,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Yes Everyday
Květináč Keyra
Kovový, výška 68 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Obaly na květináče v sadě Bimala
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 34 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zahradní rukavice
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 240x220 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Patch Bowl
Z polyresinu, ø 35 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
240
241
242
...
270
Načíst další