Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 995 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
Hübsch
Svícen Two
Polyresinový
Doručíme od 30. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mauro Ferretti
Lucerna Linee
2 ks, kovová, 18x18 cm, výška 43,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Space Trip
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručíme od 14. 10. 2026
651 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Béžová, 10x95 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, růžové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Vysoká, z recyklovaného skla, ø 34 cm, výška 75 cm
(4)
Doručíme od 11. 12. 2026
2 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
2 981 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Dětský koberec Tractor World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
944 Kč
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Isara
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámem
Doručíme od 23. 10. 2026
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, ø 20 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, růžový, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mila Home
Dekorační polštář
Bílý/zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Květináč Tarifa
Bez odtokového otvoru, výška 17,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1135
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 120 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Ubrus White
Lněný, bílý, 140x140 cm
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 40 ml, na panáky
Doručíme od 20. 10. 2026
746 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
414 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Dětský koberec Savanna
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1136
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1136
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
OYOY Mini
Dětské povlečení Konfetti
Do postýlky, na zip, krémové, bavlněné, 70x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Marsala
Lněný, 40x150 cm
(23)
Doručíme od 18. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Green Land
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
2 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Relaxio
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 779 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, krémový, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Váza Pria
Vysoká, z papírmaše, krémová, ø 32 cm, výška 51 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 824 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, červené, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručíme od 15. 10. 2026
753 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, s rámem
Doručíme od 23. 10. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Chicago
4 ks, 340 ml, na whiskey
Doručíme od 20. 10. 2026
1 088 Kč
272 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Osuška Sage
Vaflová, lněná, světle zelená, 75x125 cm
(24)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, světle modrá, ø 13,5 cm, výška 28 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1133
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Váza Marshmallow
Keramická, bílá/růžová, ø 13,5 cm, výška 23 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Konvice na čaj Duet Boston
1,1 l, z nerezové oceli, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
3 029 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cattara
Gril Bari
Na dřevěné uhlí
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
855 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Fiete
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 779 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
259
260
261
...
271
Načíst další