20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 895 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Azteca Vintage Nude
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, růžový/krémový, 120x160 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 107 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Rouns
Kovová, výška 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Sekáček, délka čepele 18 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Remundi
Grilovací mřížka Magnus/Caesar
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
3 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy Honey
Se snímatelným potahem, okrově žlutý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 083 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Remundi
Odkládací poličky v sadě Magnus
2 ks
Skladem
Poslední kousek
3 209 Kč
1 605 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus Eucalyptus
Ø 30 cm, výška 85 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
244 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec School Bus
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s nízkým vlasem, okrově žlutý, 90x130 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 714 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Vajen
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětská lahev Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Garden Pleasure
Zahradní lavice Saket
Kovová, černá, nosnost 120 kg, šířka 148 cm, hloubka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 612 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Konvice na čaj Sablo
1 l, keramická, světle šedá/béžová
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Fiskars
Koště Quikfit
Plastové, 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zátky na víno v sadě Ilo
Z nerezové oceli
Doručíme od 19. 10. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 19. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 19. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Calma
2 ks, skleněné/betonové
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 27x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
LotusGrill
Poklop na grill Classic
Skleněný
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
976 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Bear
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, béžový, 120x122 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Blomus
Dekorační polštář Teddy
Plyšový, tmavě hnědý, ø 26 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Floriane Garden
Zahradní lehátko Beech
Dřevěné, krémové/v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 66 cm, výška 110 cm, hloubka 48 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 010 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 11 cm, výška 21 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Květináč Deco
Plastový, s odtokovým otvorem, výška 55 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
2 432 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Vodítko Cosy
Černé, délka 120 cm
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Barrel Mid
Na dřevěné uhlí
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 922 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavě šedá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Bryndák Forest Friends by Little Dutch
Silikonový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 19. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, hnědá, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
257 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Farm Fields
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, se střední délkou vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 823 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Ohniště Square
63,5x63,5 cm, výška 62 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 874 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Poklop na gril XL
Z nerezové oceli
(8)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Bouquet
Světle šedá, ø 12 cm, výška 24 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
265
266
267
268
269
Načíst další