Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
13 000 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, krémový
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, šedý, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Coconut Milk Mango
Vonná, s vůní vanilky/s vůní kokosu/s vůní manga, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Sass & Belle
Hrnek Surprise Sheep
350 ml, porcelánový, modrý/krémový
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Umělý fíkus Lyrata
Ø 42 cm, výška 60 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 391 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, 140x200 cm
(83)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Skladem
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga DIY
Výška 90 cm
Skladem
Poslední kousek
1 150 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(39)
Skladem
1 459 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Umělá tráva Sorghum
30x35 cm, výška 110 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Bubbly Olive
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, kulatý, světle zelený, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Black+Blum
Termoláhev Explorer
850 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
608 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Nori
Prošívaný, s beránkem, krémový, 220x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Beaufort
4 ks
Skladem
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Bílý/ve zlaté barvě, z masivního dřeva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(85)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Novinka
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 11,5x8 cm, výška 12 cm
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
The Poster Club
Plakát Secret Notes – Sofia Lind
50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososové barvě/krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
483 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Stojan na květiny Sakuri
Dřevěný, ø 33 cm, výška 15 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Natureo
Sametový, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bright Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(9)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
Rex London
Míčky na žonglování Juggling Balls
(14)
Skladem
269 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Terra Tabac
Vonná, s vůní pomeranče/s vůní pižma/s vůní tabáku, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, vínové/šedé, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Skladem
628 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
Z polyresinu, 7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(38)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(18)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětská lahev Unicorn
Nerezová, světle růžová, 500 ml
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Oblíbené
WMF
Květináče v sadě Gourmet
3 ks, na bylinky/samozavlažovací, kovové, ø 11 cm, výška 12,5 cm
(80)
Skladem
Poslední kousek
1 949 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Holm
Nůž
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 238 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Classical
Na čajovou svíčku, keramický
(133)
Skladem
Poslední kousky
616 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Dolly
170 ml, z kameniny, béžový
Skladem
447 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
38
39
40
...
271
Načíst další