Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 095 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Felix
Světle modré, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Josie
Světle růžové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle šedý, 200x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x140 cm
(9)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, délka 105 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, zelené, 200x200 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Willi
Zelené, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x8x11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, zelený, 170x210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Kalle
Černobílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 14x11,5x10,5 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Hrnky v sadě
6 ks, 300 ml, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Svícen Christmas
Adventní, porcelánový
(2)
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, šedý, 220x240 cm
(39)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Alu
18 ks
(51)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Kolotoč nad postýlku Dott
Závěsný, dřevěný/látkový, ø 20 cm, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Zápisník Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
Skladem
934 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
932 Kč
466 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/světle růžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Bílé/modré, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
V hořčicové barvě/bílá, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
932 Kč
466 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Skladem
Poslední kousky
932 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(29)
Skladem
Poslední kousek
930 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
930 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Zápisník na recepty Today's Special
50 str., linkovaný
Skladem
Poslední kousky
930 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Skladem
Poslední kousky
930 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Belle & Boo
Dětské povlečení Meadow Bunnies
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, béžová, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, béžová, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
13
14
15
...
190
Načíst další