Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 099 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(13)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Metaltex
Nůž Heritage
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 25 cm, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na koláč
ø 20 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
430 ml, na pivo
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve stříbrné barvě, 140x240 cm
(5)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž Kitchen Line
Plátkovací, z nerezové oceli, délka čepele 21,5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
340 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Chococat
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
340 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(14)
Doručíme od 15. 10. 2026
340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Utěrka Easypeasy
Bavlněná, hnědá, 60x80 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, šedá
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/modré, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Bryndák Sunshine & Rainbow
Silikonový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Brandani
Hrnek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, bílý
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
iDesign
Koupelnový organizér
Plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 30x50 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Prada
S nápisem, 45x140 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, šedý, 43x43 cm
(5)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, béžový, 43x43 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Iliade
Bavlněný, bílý/šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Dekorační polštář Dekor
Z žakáru, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(58)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Deco Pleasure
Svícen
Dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
1
...
138
139
140
...
190
Načíst další