Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Gingko
Světelná dekorace BookLight
Bílá, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/tyrkysová, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/černá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/šedá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, bílé, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Jangal
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Renee
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Renee
Z žinylky, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Dětský koberec Solar System
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, ø8x16 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Agave
S vůní pačuli/s vůní citrusových plodů/s vůní Ylang Ylang/s vůní ambry/s vůní hřebíčku, 100 ml
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Cotton Islands
S vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní citrónu/s vůní moře, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Mora
S vůní vanilky/s vůní levandule/s vůní myrhy, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Tonga
S vůní citrusových plodů/s vůní jehličí/s vůní balzamika, 100 ml
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Jona
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/hnědá, ø 14 cm, výška 18 cm
(7)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Lisetta
2 ks, na čajovou svíčku, kovové, s vánočním motivem
(1)
Skladem
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Living Design
Hrnky v sadě Yuka
2 ks, z terakoty, modré
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, modré, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Ambiance
Dětská samolepka Scandinavian Mountains
Na zeď, 95x55 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Siffer
Polyresinový
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Světelná dekorace BookLight
V přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Gingko
Světelná dekorace BookLight
V tmavě přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, růžové, 50x100 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 135x200 cm
(14)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+, BPA free
(5)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelný řetěz Smart Strip
Černý, plastový, LED, na USB, s možností volby barvy/na dálkové ovládání, délka 300 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (6)
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Dres
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
25
26
27
...
190
Načíst další