Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 075 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Organizér na hodinky
Skleněný, 13x33 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Junie
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, v terakotové barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, z nerezové oceli, růžový
(1)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Vitaus
Dětský koberec Cute Teddies Pink
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hermia
Sklenice v sadě
18 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 16 m
(46)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tmavě fialové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, tmavě modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Fig Tree – Lime
Vonná, sojová, s vůní fíků/s vůní cedru, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na dvoulůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na dvoulůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, šedé, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
My House
Přehoz Biana
Šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Printworks
Šachy Play Chess
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Karlsson
Budík Gummy
Digitální, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(5)
Skladem
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Caddy
Plastový, bílý, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Skladem
843 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
24x12 cm, výška 24 cm
(67)
Skladem
Poslední kousek
843 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cattara
Gril Kettle
Na dřevěné uhlí
(9)
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská jídelní sada Fairy Garden by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Butter Kings
Zástěra Santa Likes Mistletoe
Bavlněná, bílá/zelená
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Christmas
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená/modrá
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra They Are Flying
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá/zelená
(4)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Dětský polštářek Little Mouse
Se snímatelným potahem, z bavlněného saténu, bílý/růžový/šedý, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, béžový, 220x240 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Povlečení Namaste
Na dvoulůžko, na patentku, bavlněné, mandala/s potiskem, bílé/růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Milo Bow
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/šedé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, bílé, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
27
28
29
...
190
Načíst další