Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 069 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
KeepCup
Termohrnek Helix Thermal Gloaming L
454 ml, z nerezové oceli, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
815 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
815 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
814 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
813 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
812 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, antracitové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, béžový, ø 16 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Kville
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø40x4 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 70x140 cm
(4)
Skladem
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
My House
Povlečení Jasmine
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, bílé, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě
4 ks, froté, bavlněné, žluté/modré, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Piny
2 ks, kovové, ø 16 cm, výška 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Dazzle
Kovový
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, krémové/taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Natural
2 ks, lněná, 23x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(6)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, modré, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
My House
Povlečení Monty
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s pruhy/kostkované, modré, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Forest Animals
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Space
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Water life
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 15. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Miaou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 15 cm, délka 32 cm
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Tofou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 50 cm
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obal na květináč Keli
Na bylinky/závěsný, ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Check and Stripe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 135x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
32
33
34
...
189
Načíst další