Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 063 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Dětský polštářek Sausage Dog
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, hnědé, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Cosy Bear
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, hnědé/krémové, z mikroplyše, 135x200 cm
(8)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Silvia
2 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Rámeček Sena
20x25 cm, kamenný, bílý/v přírodní barvě, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Yes Everyday
Obal na květináč Kaelis
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Spirella
Zrcadlo Alesia
Kosmetické, 14x21 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Na prodejně
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 12 cm, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Thin Black Stripes
Lněný, s pruhy, 40x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Eucalyptus
Lněný, s květinovým vzorem, 40x150 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
FABINI
Nůž Trino
Na pečivo, z nerezové oceli, délka čepele 13 cm, rukojeť: POM
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tištěný, s rámem
(95)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
S příměsí bavlny, na zip, etno, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, růžové, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 70x140 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
WMF
Termohrnek Impulse
300 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Termoska Fuori
680 ml, na jídlo, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tmavě modré, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
House Nordic
Váza
Ručně vyrobená, skleněná, tmavě zelená, ø 19 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Balsam & Cedar
Vonná, sojová, s vůní skořice/s vůní mechu/s vůní dubu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka North Sky
Vonná, sojová, s vůní černého rybízu/s vůní ebenu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Winter
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní kardamomu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Woodfire
Vonná, sojová, s vůní ambry/s vůní cedru, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, vínové, 220x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)/2x osuška (90x140)
(2)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vialli Design
Konvice na čaj Amo
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(35)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá/černá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Star Trading
LED krb Fireplace
Černý, plastový, LED, na baterky, 14x15x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Hendrik
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s abstraktním vzorem, šedé, 140x220 cm
(3)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, šedé, 180x200 cm
(4)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, šedý, ø 16 cm, výška 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
34
35
36
...
189
Načíst další