Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Floral Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, modrá/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, modré, 160x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Termohrnek Natural brushed
350 ml, z nerezové oceli, modrý/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Happy Holidays
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mepal
Dětská termoska Campus
Kovová, růžová/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(63)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 20x50 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Holmegaard
Sklenice Mikkeler
400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresinu, 10x12,5 cm, výška 23,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle šedý, 220x240 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Mepal
Termohrnek Ellipse
350 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Wednesday "Rain"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 4 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Bergamot Orange
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní koriandru/s vůní bílého pepře, doba hoření 55 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
(154)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Herringbone
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Grinch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/šedé, s vánočním motivem, bavlněné, 200x140 cm
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(27)
Skladem
Poslední kousek
737 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Minecraft "Jungle Fight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
736 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně stříbrné barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: French Cotton
Vonná, sojová, s vůní bavlny, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sea Salt and Sage
Vonná, sojová, s vůní moře/s vůní šalvěje, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Lion King "Best friends"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, světle žluté, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Toscana
Z recyklované bavlny, modrá/šedá, 130x160 cm
(8)
Skladem
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský svačinový box Agnes
Nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Folkabo
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 27x5x27 cm
(4)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Assisi
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(65)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 135x200 cm
(56)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
My House
Deka Marble
S beránkem, béžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
...
45
46
47
...
190
Načíst další