Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 036 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Gutte
Černá/béžová, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, modrá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Doručíme od 27. 10. 2026
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Cadeo
Modrá/růžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Leitz
Zápisník Cosy
80 str., linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Skladem
Poslední kousky
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Pratello
S příměsí bavlny, žlutá, 130x155 cm
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Mocha Mousse 17-1230
375 ml, porcelánový, světle hnědý
(5)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
s kódem
575 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
Papírový, ø 29 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
574 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Pat a Mat
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
486 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský příbor
4 ks, plastový, růžový/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž/1x čajová lžička
(3)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Povlečení Perníček
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, 200x140 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Ručník Malou
Bavlněný, v hořčicové barvě/krémový, 100x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, krémová, 150x200 cm
(45)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Ladelle
Termohrnek Eco
500 ml, z nerezové oceli, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, bílý/modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024410
360 ml, z nerezové oceli, v lososové barvě
(6)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Chránič kolen
(117)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, krémová, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Damian
Šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér Cactus
Výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Flor de Vainilla
S vůní vanilky, doba vůně 8 týdny, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
-15 % s kódem
Esschert Design
Dmýchadlo
38x14 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská dekorace Lulo
Látková, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí
(2)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na mini bábovky Dahlia
36 x 21 cm, kov
(45)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(48)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Zalvori
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Kapsa na nářadí
(6)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Pantone
Organizér Cool Gray 9
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Pantone
Organizér Red 2035
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
1
...
78
79
80
...
189
Načíst další