Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 032 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Berrie
420 ml, keramický, krémový
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Oxford Denim
Bavlněná, modrá
(676)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Kyblík s kladkou
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Izmir
Z recyklované bavlny, modrá, 130x180 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Ombre Rainbow Clouds
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/růžové, 135x200 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, modrý/růžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, zelený, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Šedá/hnědá, 10x90 cm
(17)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(60)
Doručíme od 6. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Velikost polštáře (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, růžová, 130x170 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Fir Branches
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 45x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 10. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Chladicí nádoba Beaufort
Skleněná, 2,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024510
360 ml, z nerezové oceli, světle modrý
(6)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2024310
360 ml, z nerezové oceli, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2020310
360 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, červený, 150x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
142 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní manga/s vůní klementinky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #79 Black Currant
Vonná, sojová, s vůní černého rybízu/s vůní jedle, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Cozy Nectarine
Vonná, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 135x200 cm
(1)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tefal
Cestovní hrnek Travel Mug N2020210
360 ml, z nerezové oceli, černý
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, černý
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
79
80
81
...
189
Načíst další