Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 033 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sass & Belle
Konvička na zalévání Elephant
Keramická
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 17x29 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Esschert Design
Panty na dveře Dog
4 ks, kovové, výška 7 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
26x18 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(37)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, modré, 90x200 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Crown
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, modrý, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, v petrolejové barvě, 120x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Miffy
Nerezový, ve stříbrné barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručíme od 6. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mont
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(38)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na mini bábovky
35 x 21,5 cm, silikon
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Formy na cukroví v sadě
3 ks, 21,5 x 12 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná, v matně stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(20)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě růžové, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 90x200 cm
(14)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(66)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S ornamentem, červený/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá větvička Reed
Ø 15 cm, výška 132 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 405 cm
(25)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
81
82
83
...
189
Načíst další