Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 466 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Fialová, skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Deka Island
S beránkem, hnědá, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Hračka Woodland
Dřevěná, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ONA
Forma na pečení Duo
29,5 x 22,5 cm, kamenina
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Květináč Argyle
Na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícny v sadě Efsa
3 ks, kovové
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, krémová, 170x210 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
19,5x18 cm, výška 91 cm
(101)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(83)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, růžové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Disco Cherries
Plyšový, růžový, 25x30 cm
(5)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, v cihlové barvě, 180x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle růžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
LotusGrill
Sada na grilování
2 ks
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Set na whisky Dayla
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresinu, 8x11 cm, výška 14 cm
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, světle hnědý, 19x10 cm, výška 2 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Havin A Giraffe
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, tyrkysové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, antracitový, 150x300 cm
(4)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny
12 str.
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny Terrazzo
6 str.
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
116
117
118
...
239
Načíst další