Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 443 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Marigold
Zelená, papírová, do zásuvky, ø45x19 cm
(13)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(20)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Busy B
Zápisník na narozeniny Pink Daisy
6 str., linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Morocco
2 ks, bavlněné, černobílé, 35x60 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Ručník Morocco
Bavlněný, černobílý, 50x95 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Osuška Classic
Černá, 70x140 cm
(30)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vialli Design
Termoláhev Fuori
500 ml, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, černé, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(20)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, červená, 130x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, šedé, 160x200 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, žlutá, 130x160 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(4)
Skladem
617 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Long Church
Na čajovou svíčku, keramický
(127)
Skladem
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Classical
Na čajovou svíčku, keramický
(133)
Skladem
Poslední kousky
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box Paw Patrol
S vidličkou, plastový, modrý, 750 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, černé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(509)
Skladem
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 220x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Dolly
Z kameniny, bílá/hnědá, ø 14 cm, objem 615 ml
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
s kódem
615 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(3)
Skladem
521 Kč
s kódem
613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
OYOY Mini
Chrastítko Larva
Vhodný věk 0+
Doručíme od 16. 10. 2026
520 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cattara
Litinový tál Litina
Kovová, výška 7,5 mm
(25)
Skladem
519 Kč
s kódem
610 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Solene
Bavlněná, v terakotové barvě, 150x200 cm
(2)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Kuchyňská rukavice Rubi
Bavlněná, krémová, 15,5x31 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Kuchyňská rukavice Rubi
Bavlněná, v levandulové barvě, 15,5x31 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Chaplin
Ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Solene
Bavlněná, béžová, 150x200 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 150x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Tile Stone
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, bílý/béžový, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(15)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Casilla
Prošívaný, bílý/šedý, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Circulo
Prošívaný, bílý/šedý, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Copenhagen Nyhavn Townhouse
Bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, 6x6x17,5 cm
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Tile Stone
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(6)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Povlečení Basic
Na dvoulůžko, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, bílé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na patentku, bavlněný, bílý, 140x200 cm
(7)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
119
120
121
...
239
Načíst další