Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 432 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
DecoKing
Světelný řetěz Ledlig
Plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
42x52 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 40x50
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Sada na petanque Mini Boules
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 48x2x12,5 cm
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Unicorn
Nerezová, světle růžová, 500 ml
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 140x200 cm
(19)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá kapradina
Výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Entre Uvas y Naranjo
S vůní pomeranče
(2)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené/šedé, 90x200 cm
(7)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Černobílá
(4)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Antracitová
(3)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, šedé, 90x200 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Svíčka The Essence
Vonná, s vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, doba hoření 30 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Cattara
Kryt na ohniště
Látková, 93x93 cm, výška 58 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
Skladem
388 Kč
s kódem
456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na víno Norway
Dřevěný, počet lahví 12
(224)
Skladem
Poslední kousky
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(5)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vůní citrusových plodů, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Na vatové tampony, ocelový, černý, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Fileo
Antracitový, 180x220 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
156
157
158
...
239
Načíst další