Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 576 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(14)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(22)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 39,5x39,5 cm
(25)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 15 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, černý, na fotku 15x21
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Orion
Lahev Moly
1 l, cestovní/s pítkem, tritanová, růžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
STOR
Dětský svačinový box Kuromi
Plastový, růžový
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Natureo
Sametový, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení
22 x 22 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 10 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, slonovinový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Rámeček Sencillo
17,5x22,5 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 15x20
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Orion
Stojan na láhve Radka
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Sušená rostlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Světelný řetěz Tri
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, na baterky, s časovačem, délka 160 cm
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 21x30
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(13)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x85 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x90 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (2)
Ixia
Umělá větvička
6x9 cm, výška 55 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, červené, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, černý, 50x90 cm
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(8)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
198 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
198 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday "Color"
Černý, 40x40 cm
Skladem
195 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská lahev Brick
Plastová, žlutá, 390 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
194 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Kůň
40x40 cm
Skladem
191 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(462)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Solaris
Bavlněná, černobílá, 14,5x24,5 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Suzette
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
227
228
229
...
242
Načíst další