Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 554 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tištěný, na plátně
(3)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, tištěný, na plátně
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - 3D iluze/tištěný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, tištěný, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tištěný, na plátně
(60)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
knor
Obrazy v sadě Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
55x45 cm, na zeď, plastový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(3)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Grobidou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 31 cm, délka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Zazou
2 ks, vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 36 cm, délka 18 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Mandala Tiles
4 ks, na zip, patchwork, 45x45 cm
(230)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Earth-Inspired Calm
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Eugen
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s pruhy/kostkované/s potiskem, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, - reprodukce, na plátně
(9)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, růžová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Sunnylife
Plážová osuška Call of the Wild
S geometrickými vzory, růžová, 90x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, růžové, 180x200 cm
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Descanso
Povlečení Chaja
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, růžové/béžové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
Foutastic
Župan Cappa
Velikost M, bavlněný, růžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/světle šedý, 240x260 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská nástěnná dekorace Teddy
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 45x45 cm
(203)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Stripes
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/modrý, 15x48 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
999 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Miyabi
Ručně vyrobená, skleněná, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
OYOY Living Design
Váza Kuki
Ručně vyrobená, skleněná, ø 14 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
54
55
56
...
241
Načíst další