Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 529 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Leitz
Nastavitelná podložka ke klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Otika
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/zelené, 240x220 cm
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Poetine
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s ornamentem, bílé/zelené, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle modrá, 150x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: French Cotton
S vůní bavlny, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Kyoto Yume
S vůní vanilky/s květinovou vůní, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Rose & White Musk
S vůní růže/s vůní pižma, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Soft Linen
S vůní čistého prádla, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris Cucumber Blossom
S vůní okurky, ø 6 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris Woody Eucalyptus
S vůní blahovičníku, ø 6 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Balvi
Budík Timber
Digitální/stolní, 6,5x16,5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
Bambusová
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Playmobil
Dětská tapiserie Lorea Boy
Výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Neeson
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14,5 cm, výška 21,5 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě Hambra
2 ks, kamenné
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Inge
Kosmetické, 22x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Elmir
Kovový
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Botany 2 Lightweight
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Bigou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 20 cm, délka 38 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Frimou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 37 cm, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Ploufou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 35 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(24)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Curve L Double Nupo
Z eko kůže, 37x44 cm
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Nuki
Z polyresinu, růžová, ø 6,5 cm, výška 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Vienna
4 ks, 300 ml
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Antic Line
Cedule Caisse
(6)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termoska Theo
1 l, z nerezové oceli, světle modrá
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Animal Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle modrý, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, vínový
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
...
67
68
69
...
241
Načíst další