Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 482 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 230x220 cm
(1)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 220x200 cm
(23)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tyrkysové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Ume
Kameninový, světle zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Placatka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nerezové oceli, zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Špička na stromeček Glina
V mosazné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 16,5x7x28 cm
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Špička na stromeček Glina
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 16,5x7x28 cm
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, žluté, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, žluté, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Skladem
695 Kč
s kódem
818 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(26)
Skladem
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
694 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
692 Kč
s kódem
814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, antracitové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, béžový, ø 16 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Kville
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø40x4 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 70x140 cm
(4)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Jasmine
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, bílé, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
82
83
84
...
240
Načíst další