Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 497 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
DecoKing
Světelný řetěz Ledlig
Plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Prague
42x52 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 40x50
(4)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 48x2x12,5 cm
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Rex London
Dětská lahev Unicorn
Nerezová, světle růžová, 500 ml
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 140x200 cm
(19)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, béžový/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, ø 180 cm
(3)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Casa Selección
Umělá kapradina
Výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vůně do auta Entre Uvas y Naranjo
S vůní pomeranče
(2)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené/šedé, 90x200 cm
(7)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Černobílá
(4)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra Sherlock
Antracitová
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, šedé, 90x200 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomsterbergs
Forma na dort
28 x 20 cm, nerez
(4)
Skladem
458 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
454 Kč
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Běhoun na stůl Lunel
S pruhy, 50x150 cm
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, černý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Friends"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
453 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
452 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vůní citrusových plodů, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
94
Načíst další