Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 32 cm
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Sausage Dog
Počet dílků 16, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručně malovaná, z dolomitu
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, růžový, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(42)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Sklenice Gildor
380 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, skleněné
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Evaline
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sirius
Světelný řetěz Ina
Bílý, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská lahev Forest Friends by Little Dutch
Plastová, světle modrá, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, světle růžová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový organizér Verti
Textilní, tmavě modrý, 34x10 cm, výška 90 cm
(8)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Solea
Bílý/hnědý, ø 180 cm
(6)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
(65)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Element
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, zelený, na fotku 21x30
(9)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Roger la Borde
Zápisník Starflower
128 str., bez potisku
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, černá, 150x200 cm
(99)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, šedý, na fotku 21x30
(100)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, žlutá, 150x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 180x220 cm
(23)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
378 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
377 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Vinné příslušenství
(11)
Skladem
Poslední kousky
377 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Skladem
375 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Termohrnek To Go
400 ml, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
374 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení 101 Dalmatians
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Skladem
Poslední kousky
372 Kč
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(109)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
32
33
34
...
94
Načíst další