Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Kreativní sada DIY Football
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Rámeček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémový, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, světle šedé, 14x18 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Leaf
Žlutý, plastový, LED, délka 185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(48)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Botany
Lněná, 45x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural White Stripes
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Red Gingham
Lněná, červená/šedá, 45x65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Tie Dye
Lněná, bílá/modrá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Amber Bronze Stripes
Lněná, v hořčicové barvě, 65x65 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nils
Manšestrový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nils
Manšestrový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, v petrolejové barvě, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, modré, 185x200 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Cosy Coeur
Omyvatelný, z PVC, patchwork, světle hnědý, ø 160 cm
(13)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(34)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 23,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček
43x24 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(14)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swing
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swing
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, v hořčicové barvě, ø 40 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Bloomingville
Sklenice Lilya
335 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
La Rochére
Sklenička Belle-Ile
290 ml, na víno
(13)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Váza
Skleněná, ø 15,5 cm, výška 22,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Dew Drop Flower
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 210 cm
(23)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Napájení (2)
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, tmavě hnědé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
34
35
36
...
94
Načíst další