Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 514 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, v terakotové barvě
(16)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový
Doručíme od 2. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premier Housewares
Obal na květináč Kiso
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Bow
Kameninový
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, v lososové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14,5 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Dakls
Lucerna
Kovová, ø 15 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Zilverstad
Rámeček Baby
27x11 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Babimo
Kovový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada DIY Plane
Vhodný věk 8+
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, krémový
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, modré, 150x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
OYOY Mini
Víčko na hrnek Kappu
2 ks, silikonové, modré
Doručíme od 16. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, v petrolejové barvě, 90x190 cm
(76)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručně malovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Artevasi
Podmiska pod květináč
Z terakoty, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Södahl
Prostírání Sun
Z mořské trávy, s pruhy, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Arbin
Z eko kůže, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Woodland
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x100 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Green Gate
Svícen
(6)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, růžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
OYOY Mini
Víčko na hrnek Kappu
2 ks, silikonové, růžové/hnědé
Doručíme od 16. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, růžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Lékué
Forma na pečení Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Lékué
Formy na muffiny v sadě
12 ks, ø 7 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Orion
Konvice na čaj
800 ml, se sítkem, skleněná
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Lahev
1 l, skleněná
(16)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
40
41
42
...
95
Načíst další