Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 520 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Coze
Kameninový
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Obal na květináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorem, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dakls
Soška Pumpkin
Keramická, ø 9 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, krémové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Doručíme od 27. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, modrá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, ø 12 cm, výška 18 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Animals Origami
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 21 cm, výška 21,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Rámeček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Doručíme od 15. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cheryl
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Novi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Leaves
Na zip, 3D, 45x45 cm
(67)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(12)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Venezia
19x24 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Prague
23x32 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Casa Selección
Rámečky v sadě
12x17 cm, 2 ks, na zeď, bílé/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Libellules
280 ml, na víno
(248)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 80 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
(66)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globini
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 475 cm
(183)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Jumping Sheep
Svítící, na zeď, 55x10 cm
(22)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, tmavě modré, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(7)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
46
47
48
...
95
Načíst další