Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 513 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Brandani
Nůž
Sekáček, keramický, délka čepele 9,5 cm, rukojeť: plast
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Rex London
Konvička na zalévání Flamingo
Plastová, 1,5 l
(131)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Antic Line
Cedule Toilettes
Kovová, 30,5x7 cm
(25)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, kov
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(3)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Bloomingville
Prostírání Mala
S příměsí juty, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Cats
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(35)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dětská miska Nini
Keramická, modrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Love Story
Vodítko Reflective
Přepínací, modré, délka 250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, modrý
(39)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Placatka s příslušenstvím
210 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Dr. Oetker
Forma na chleba White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Plyšová hračka Cherry
Vhodný věk 10m+, výška 17 cm, délka 12 cm
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Frances
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Junie
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Polaris
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(5)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract Faces
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Skladem
319 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
360 ml
(42)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Versailles
200 ml, na víno
(132)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Skladem
319 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Novinka
Bloomingville
Zátka na víno Lynn
Skleněná
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Stojánek na vonné tyčinky Frida
Ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Rex London
Svíčky v sadě Dip Dye
4 ks, doba hoření 3 h, ø 2 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 70x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle šedá, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
knor
Tabule
40x30 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě růžová, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Manuela
S ornamentem, v hořčicové barvě, 145x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Brunch
Patchwork, červený/růžový, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
48
49
50
...
95
Načíst další