Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 893 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě modré, 200x200 cm
(113)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 200x200 cm
(68)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Crazy Love
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, černé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Květináč Rose
Z umělého ratanu, výška 70 cm
(117)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Luton
Červená, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 12x12x22 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětská termoska Little Farm by Little Dutch
Nerezová, bílá/zelená/ve stříbrné barvě, 350 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
806 Kč
s kódem
948 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
802 Kč
s kódem
944 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(29)
Doručíme od 21. 10. 2026
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Podsedák
Bavlněný, bez uchycení, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, béžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Bergamot Orange
S vůní pomeranče/s vůní bergamotu, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Cinnamon & Apple
S vůní skořice/s vůní jablka, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(55)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Morning Rays
S vůní růže/s vůní kokosu, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Ella
Silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11,5x9,5x12 cm
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
92
93
94
...
269
Načíst další