Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 824 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Inge
Kosmetické, 22x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Elmir
Kovový
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Botany 2 Lightweight
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Bigou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 20 cm, délka 38 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Frimou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 37 cm, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Ploufou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 35 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(24)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Curve L Double Nupo
Z eko kůže, 37x44 cm
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Nuki
Z polyresinu, růžová, ø 6,5 cm, výška 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Vienna
4 ks, 300 ml
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Antic Line
Cedule Caisse
(6)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Animal Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle modrý, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(5)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, vínový
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Maximex
Drobné zahradní nářadí v sadě
3 ks, kov/plast, 29 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Niza
Ručně malovaná, terakotová, černá, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 230x220 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Zigzag
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, strukturovaný, šedé/hnědé, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Balvi
Šperkovnice Wood
Dřevěná/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
780 Kč
s kódem
918 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(9)
Skladem
778 Kč
s kódem
915 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Caribbean
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Fantastic
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
96
97
98
...
268
Načíst další