Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 035 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
729 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Skladem
607 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Šachy Play Chess
Skladem
Poslední kousky
563 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(35)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 300 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(267)
Skladem
595 Kč
298 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 180x200 cm
(21)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tištěný, na plátně
(3)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Lucerna Lohals
Kovová/skleněná, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 200x200 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, bílé, 140x200 cm
(4)
Skladem
920 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
S|P Collection
Dekorační tác Suds
Z polyresinu, 15x27 cm
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(67)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Melisse
Béžový/ve zlaté barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Robo
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Trudy
Ručně malovaná, z kameniny, zelená, 19x7,5 cm, výška 19 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Kyoto Yume
S vůní vanilky/s květinovou vůní, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 49 cm
(6)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
377 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Zátka na víno Lynn
Skleněná
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
La Rochére
Hrnek Abeille
520 ml, kameninový, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(12)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, taupe, 220x240 cm
(15)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 15 cm, výška 21 cm
(107)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelný řetěz Firework
Černý, kovový, LED, solární, délka 210 cm
(18)
Skladem
401 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Napájení (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, v hořčicové barvě, ø 40 cm
(3)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(26)
Skladem
990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, žluté, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Oblíbené
Perfumed Prague
Interiérová vůně #57 Chamomile, Linden, Birch
S vůní heřmánku/s vůní sena/s vůní břízy/s vůní lípy, 200 ml
(28)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, černé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Skladem
Poslední kousky
785 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Bayado
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, béžové/krémové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
11
12
13
...
189
Načíst další