Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 066 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Anniversary
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
RecentToys
Desková hra Match!
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Fairytale
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Zrcadlo Borrone
Nástěnné, ø 40 cm
(74)
Doručíme od 23. 10. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bílá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Světelná dekorace
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x3,5x8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 170x210 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Brandani
Sklenice Essential
360 ml, na whiskey
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Puzzle Ocean
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
OYOY Mini
Dětský příbor Mellow
3 ks, ze silikonu, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, šedé, 180x200 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
97 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelánový, broskvový
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, modrý, 30x50 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
148
149
150
...
189
Načíst další