Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 087 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 19. 11. 2026
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Yellow Tree
4 ks, na zip, 45x45 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
204 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžový, 200x240 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle šedý, 220x240 cm
(11)
Doručíme od 15. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 400 ml
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
127 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud S
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Tarlet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Styler
Akustická tabule Dachshund
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Natural
4 ks, z bio bavlny, na zip, 43x43 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Novinka
Styler
Akustická tabule Happy Town
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Christmas Town
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Vázy v sadě Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 150x200 cm
(943)
Doručíme od 15. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
711 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Akustická tabule Balls
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Novinka
Styler
Tabule Waves
Akustická, 45x60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, béžové, 135x200 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, vínové, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, bílý
Doručíme od 29. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 50x70
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
165
166
167
...
190
Načíst další