Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Bauble
Plyšový, s vánočním motivem, červený/bílý, 25x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, bílá, papírová, LED, na baterky, s časovačem, 14x12x20 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Mia
Bílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 16x8x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
545 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Deer
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Power Up Gamer
Na jednolůžko, na knoflíky, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Teddy Bear
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Teddy Bear
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Forest Friends
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Sleepy Saurus Dino
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Capybara
Hnědý, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Tempo
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálový, krémový, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mijolnir
Povlečení Puantiye
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Madlena
Kamenný, ø 18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Toadstools
2 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 35x47 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 50x90 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Dětská osuška s kapucí White
Lněná, bílá, 70x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
129 Kč
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Dog Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Boles d'olor
Difuzér I Love Mint
S vůní máty, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Crinkle Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus Eucalyptus
Ø 30 cm, výška 85 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
244 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Sunnylife
Plážová osuška Call of the Wild
S geometrickými vzory, růžová, 90x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Zelený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
166
167
168
...
190
Načíst další