Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 088 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 220x240 cm
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětský hrnek Apple
Silikonový, zelený
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
My House
Přehoz Biana
Šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
JAHU collections
Dekorační polštář Mia
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+, BPA free
(5)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Pantone
Hrnek Light Green 578
375 ml, porcelánový, světle zelený
(158)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
sada 2 ks
Maximex
Rukavice na grilování
2 ks
(2)
Skladem
326 Kč
163 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, tmavě šedá, 130x160 cm
(7)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Iglou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 12 cm, délka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
982 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Winter
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní kardamomu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Wisteria
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/fialové, 200x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousek
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle šedá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Mob Attack"
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
(1)
Skladem
374 Kč
Do košíku
Do košíku
Cotton House
Povlečení Jasana
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s pruhy, modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kostky Wild Wonders
Dřevěné, vhodný věk 18m+
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/světle růžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
904 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Nůž Gourmet
Na pečivo, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(23)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, fialový
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Boles d'olor
Vůně do auta Soleil de Provence
S vůní levandule
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere Refill
S vůní ambry, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
My House
Přehoz Victory
Z mikroplyše, krémový, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, hnědé, 90x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 180x200 cm
(9)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle hnědý, 180x220 cm
(3)
Skladem
712 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Geometry
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x16 cm
(8)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Skladem
279 Kč
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Cinnamon & Apple
Vonná, sojová, s vůní skořice/s vůní jablka, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Oblíbené
Cattara
Litinový tál Litina
Kovová, výška 7,5 mm
(25)
Skladem
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 350 cm
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mepal
Dětské prostírání Little Farm by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
408 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
251 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
Dakls
Lucerna
Kovová, ø 15 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
60
61
62
...
190
Načíst další