Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 529 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
HIP
Povlečení Lumi
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem, modré, 140x200 cm
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Christmas
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená/modrá
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, modré, 90x200 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Luton
Červená, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 12x12x22 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, béžový, ø 25 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Playmobil
Dětský polštářek Stripes
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/modrý, 15x48 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Mříž do auta Trixie
Černá
Skladem
Poslední kousek
1 805 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Carved Bow
Růžová, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bianca
Deka Cotton Muslin Stripe
Bavlněná, zelená, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bianca
Deka Cotton Muslin Stripe
Bavlněná, v přírodní barvě, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červená/v přírodní barvě, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 185x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Mila Home
Dětský hrací koberec World Around Me
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 220x240 cm
(11)
Doručíme od 29. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
HIP
Povlečení Romini
Na jednolůžko, na zip, teplé/oboustranné, flanelové, mandala/s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Dětský koberec Sunny World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 299 Kč
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámem/na plátně
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 325 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Zrcadlo Ilina
Kosmetické, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, šalvějově zelený, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 50x25 cm, výška 18 cm
(120)
Doručíme od 14. 10. 2026
873 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, žluté, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Dekorační tác Lenorel
Mramorový, 23x30 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ladelle
Lahev Tempa
890 ml, tmavě modrá
(2)
Skladem
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
HIP
Povlečení Ralvira
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, s potiskem, šedé, 140x200 cm
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lubeck
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 28x14,5x21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 959 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Obraz Her
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
205
206
207
...
241
Načíst další