Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 533 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Meowbaby
Dětská zavinovačka
Krémová, s beránkem, 35x65 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Üçgen
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 160x200 cm
(3)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Clipp
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Zrcadlo Suds
Kosmetické, ø 13 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Zrcadlo Dea
Nástěnné/na dveře, 35x125 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Mijolnir
Povlečení Aylin
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětské svítidlo Bianella
Béžové, látkové, 30x15x20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, modrý, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
638 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
LEGO®
Dětský batoh City Go Big
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Urla
Prošívaný, béžový, 200x220 cm
(157)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, hnědé, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě fialový, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Crinkle Seersucker
Modrý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Pinsonic Patchwork
Prošívaný, zelený, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Crinkle Seersucker
Bílý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě modrý, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley Matt Velvet
Prošívaný, sametový, tmavě hnědý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bianca
Přehoz Attica Velvet
Prošívaný, sametový, tmavě hnědý, 240x260 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, žlutý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 140x240 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premier Housewares
Rámeček Bowerbird
22x28 cm, dřevěný, bílý/béžový, na fotku 13x18
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, zelená, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, krémová, 130x180 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bertram
Červená, plastová, LED, na baterky, s časovačem, 11,5x8,5x22,5 cm
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
207
208
209
...
241
Načíst další