Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 554 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Etoilea
Bavlněný, s vánočním motivem, červený, se snímatelným potahem/s jednostranným potiskem, 40x40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Reality
Dětská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Linen Tales
Utěrka Botany
Lněná, 45x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Kuchyňská rukavice Rubi
Bavlněná, krémová, 15,5x31 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/oranžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(6)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Oranžový/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Zelený/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Kalle
Černobílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 14x11,5x10,5 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Scallop Waves
Prošívaný, zelený, 240x260 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Crinkle Seersucker
V přírodní barvě, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bianca
Přehoz Attica Velvet
Prošívaný, sametový, vínový, 240x260 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 230x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Dětský hrací koberec Savana Ride
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Dětský koberec Tractor World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home Luxury
Povlečení Ruffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, kov
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, hnědé, 200x200 cm
(41)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Nástěnná dekorace Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Blatt
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedobéžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
+ Velikost polštáře (2)
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Natural
Lněná, v přírodní barvě, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Novinka
Styler
Tabule Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zrcadlo Tiare
Nástěnné, 31x61,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 325 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
216
217
218
...
241
Načíst další