Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 514 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Umbra
Rámeček Prisma
20x15 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(9)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural White Stripes
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 10x15
(70)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostírání Beton Cire
Plastové, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
PT LIVING
Svícen Anillo Vivo
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Justice
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Konvička na zalévání Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Zástěra My Kitchen
Bavlněná, hnědá
(5)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(25)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě XL Lines
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zápisník Heart
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Mepal
Lahev Active
600 ml, cestovní/s pítkem, plastová, antracitová
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Traditional
3 ks, bavlněné, červené, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Hnědý, ø 180 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Orion
Stojan na láhve Radka
Kovový, počet lahví 6
(7)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Garden Pleasure
Obal na slunečník
Šedý, výška 192,5 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, žlutá, 75x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě fialový, 55x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Novinka
Orion
Hrnek
410 ml, ze smaltu, tmavě šedý
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Joon
Vhodný věk 3+, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
Rex London
Dětský tác Sausage dog
Dřevěný, krémový, 20x28 cm
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousek
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brandani
Sklenička Essential
300 ml, na sekt
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
La Rochére
Sklenička Versailles
400 ml, na víno
(5)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, hnědá, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, žlutý/krémový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
JUNA
Utěrka Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, béžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A5, bez potisku/linkovaný
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, šedá, 125x150 cm
(23)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, bílé/světle zelené, 2x polévková lžíce
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v mentolové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Dakls
Dekorační tác
Kovový, 23x27 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
45
46
47
...
95
Načíst další