Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 495 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ubrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Hrnek Favourite
250 ml, porcelánový, zelený
(9)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
107 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Eisenhower
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Podmiska pod květináč
Z terakoty, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Optic
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Earling
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Black Tree
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
OYOY Mini
Dětský hrnek Pear
Silikonový, v mentolové barvě
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Plátkovací, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(25)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Villa Collection
Hrnky v sadě Hela
4 ks, 100 ml, keramické, na espresso, červené
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Curver
Dětský svačinový box
Plastový, zelený, 1,3 l
Skladem
Poslední kousky
83 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, vínový, 145x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Alice
50 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Junie
Vhodný věk 3+, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
186 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Umělá květina Delphinio
Ø 12 cm, výška 80 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Tulip
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
PT LIVING
Umělá monstera Stem
Výška 61 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Mini Bear
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Esschert Design
Konvička na zalévání Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Dětské učicí hůlky Bunny
Dřevěné, růžové/v přírodní barvě
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Rainbow
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Design Letters
Dětská miska Boss
Plastová, žlutá, ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A6, linkovaný
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
290 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, khaki, 140x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(14)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa
S beránkem, bílý, 18x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Red Fruits
S vůní červeného rybízu/s vůní jahody/s vůní malin, váha 28 g
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitz
Organizér WOW
Na dokumenty, plastový, 25x33 cm, výška 4 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Počet dílků 48, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Juinsa
Kyblíček na písek
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Homéa
Svíčka Rustique
Doba hoření 45 h, počet knotů 3 ks, ø 12,5 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
66
67
68
...
94
Načíst další